Проект #OlympicLab для учнів Коропської школи
09 Листопада 2018 Поділитися
Проект #OlympicLab для учнів Коропської  школи

У Коропській школі на Чернігівщині відбувся проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за партнерської підтримки The Coca-Cola Foundation.

Захід відбувся за участі учнів 6 класу, а гостею стала стипендіат  Національного олімпійського комітету України,  біатлоністка Марія Паршукова .

Дітям в рамках проекту #OlympicLab  презентували модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності». Учні переглянули презентацію та познайомились із девізом олімпійських ігор і їхніми символами, дізнались, що вони символізують, які види змагань відносяться до зимових олімпійських ігор, що таке Паралімпійські ігри, дізналися про наших спортсменів-паралімпійців, розгадували ребуси про спорт.  

Цікавим і повчальним був перегляд відеороликів про олімпійські цінності: дружбу, натхнення, віру. Учні активно давали  відповіді на питання спортсменки.

   Всі учасники зустрічі отримали подарунки від Олімпійського комітету, які вручила Марія, а також нові знання та мотивацію до нових спортивних звершень, адже спорт має бути невід’ємною частиною життя кожної людини, бо є складовою здорового способу життя.

Останнє в медіа