Національний олімпійський комітет вшанував медалістів Олімпійських ігор Мехіко-1968 та Сеула-1988
23 Листопада 2018 Поділитися

Сьогодні в Києві за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбувся урочистий захід «Олімпійські ювілеї» з нагоди 50-річчя Олімпійських ігор-1968 у Мехіко та 30-річного ювілея Ігор-1988 в Сеулі.

В теплій та родинній атмосфері НОК зібрав легенд українського спорту – медалістів цих змагань.

Нагадаємо, у Мексиці українські спортсмени у складі збірної команди СРСР здобули 35 нагород, 14 з яких золотих, 10 срібних та 11 бронзових. В Республіці Корея здобутки українців склали 62 медалі: 22 золотих, 16 срібних та 24 бронзових.

Привітали видатних особистостей президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

У своєму вітальному слові до гостей свята Олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною Сергій Бубка, який здобув свою олімпійську медаль саме в Сеулі-1988, відзначив: «Цього року мені пощастило відвідати корейський Сеул й за дорученням президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха представити Олімпійську світову сім'ю на урочистостях з нагоди 30-річного ювілею Олімпійських ігор-1988. Чесно кажучи, складно передати словами ті емоції, які відчуваєш, повернувшись через стільки років в те місце, де реалізував свою довгоочікувану, найзаповітнішу олімпійську мрію».

Він також сказав: «Величезна шана, подяка та низький уклін кожному, хто з гідністю представив честь рідного краю на найпрестижніших змаганнях Планети. Ці здобутки – навіки вписані в історію світового спорту. НОК дуже глибоко цінує і пам'ятає наших легендарних, успішних олімпійців! Олімпійський комітет України зібрав вас в такій теплій, родинній атмосфері, щоб вшанувати та згадати про ваші блискучі спортивні досягнення».

В цей святковий вечір спортивні герої Мехіко-1968 та Сеула-1988 змогли зануритися у прекрасні та чудові спогади минулого, переглянувши відео- та фото зі своїх олімпійських звершень, а також послухати популярну музику тих часів. 

«Час минає дуже швидко й ми не в силах його зупинити, але спорт залишається в наших серцях, в нашій пам'яті, в нашому житті назавжди. Й лише від вас – видатних, досвідчених легенд, яскравих прикладів для наслідування, олімпійців з активною соціальною позицією, залежить, якою буде наша молодь - майбутнє українського спорту та України в цілому», - додав Сергій Бубка.

Усі медалісти та учасники ювілейних Олімпійських ігор були відзначені цінними подарунками НОК України.

Останнє в медіа