Do like Olympians з чемпіонами світу в Маріуполі
27 Листопада 2018 Поділитися
Do like Olympians з чемпіонами світу в Маріуполі

22 листопада в місті Маріуполь, в загальноосвітній школі №66, відбулась спортивна подія у рамках всеукраїнського проекту Do like Olympians, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України спільно з The Coca-Cola Foundation.

Позитивні емоції та враження отримали майже 100 учасників заходу, який покликаний сприяти активному та здоровому способу життя, пропаганді олімпійських принципів та цінностей.

До учнів 4-6 класів завітали чемпіони світу з ушу Ганна Терещенко та Вікторія Булигіна, 8-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту України з кікбоксингу Олександр Олійник, а також вихованці відділення боротьби греко-римської КДЮСШ «Атлетик» (м. Маріуполь), ОСДЮСШОР з видів боротьби та Донецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу».

На початку зустрічі волонтер відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко познайомив учнів з гостями і розповів про види спорту - боротьбу греко-римську, кікбоксинг, ушу, таїландський бокс Муей-Тай.

З великим задоволенням школярі долучились до зарядки з чемпіонкою Ганною Терещенко, яка своїм позитивом та завзяттям заволоділа увагою кожного.

Юні спортсмени продемонстрували яскраві виступи з ушу, боротьби греко-римської, кікбоксингу, таїландського боксу Муей-Тай.

Олександр Олійник та Вікторія Булигіна провели майстер-класи як для досвідчених спортсменів, так і для всіх бажаючих. Кожен мав можливість спробувати себе в сутичці з чемпіонами.

Наприкінці відбулась командна естафета, за підсумками якої переможців нагороджено сувенірами від Національного олімпійського комітету України та відділення НОК України в Донецькій області.

Останнє в медіа