Гімназисти Івано-Франківська робили, як олімпійці
27 Листопада 2018 Поділитися
Гімназисти Івано-Франківська робили, як олімпійці

26 листопада в Івано-Франківській гімназії №2 відбувся урок з вираженим олімпійським змістом у рамках всеукраїнського проекту національного Олімпійського комітету України Do like Olympians.

Цього разу учасниками стали учні п'ятих класів гімназії, які проявили глибоку зацікавленість у спілкуванні з гостями вже у вступній частині заходу. А завітали до дітей – заслужений майстер спорту України з гімнастики, фіналістка літніх Олімпійських ігор-2008 Дарія Згоба, а також представники відділення національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.

Гаряче у спортивній залі стало вже під час розминки яку провела олімпійка, проте під час естафет у повітрі стало по-справжньому спекотно. Дві команди, які представляли паралельні класи, вправлялися у естафетах на швидкість, спритність, силу та навіть в інтелектуальній естафеті на олімпійську тематику. Слід відзначити що діти приємно вразили гостей якостями, які власне і пропагуються у заходах Національного олімпійського комітету України, а саме: повага, дружба, рівність, досконалість, сміливість, завзятість, що вкотре підтверджує правильність вектору обраного НОК України при реалізації таких дійств.

За підсумками естафети всі її учасники були відзначені пам'ятними призами від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та словами захоплення від гостей заходу.

Не залишилися без подарунків з символікою НОК України діти, які не брали участі в естафетах, проте проявили себе в інших активностях та неабияк вболівали за своїх однокласників під час змагання.

На завершення заходу всі учні взяли участь у спільній фотосесії.

Останнє в медіа