На Буковині в рамках #OlympicLab розказали про олімпійські цінності
29 Листопада 2018 Поділитися
На Буковині в рамках #OlympicLab розказали про олімпійські цінності

У системі реалізації навчальної програми тренерської практики студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича було репрезентовано інтегративний підхід до проведення освітнього і спортивного заходу для дівчат ДЮСШ № 4.

Освітньо-спортивний захід «Перший крок до олімпійських зірок» відбувся за сприяння декана факультету фізичної культури та здоров'я людини, доцента Ярослава Зорія. Модератор заходу - методист тренерської практики студентів, викладач Т.Б. Григоришина.

Мета освітньої складової полягала у висвітленні олімпійського руху інноваційними засобами за допомогою проекту НОК України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation. Модуль «Олімпійські цінності» було успішно реалізовано, завдячуючи творчій співпраці доцента Ярослава Галана та провідних спортсменів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Під керівництвом доцента Олени Мороз, за участі професійних волейболісток, юних спортсменок та їхніх батьків у залі спортивних ігор відбулась незабутня феєрія Олімпійської рухової активності.

Також студенти факультету фізичної культури та здоров'я людини продемонстрували високий рівень фахової підготовленості у процесі організації і проведення змагань з малюк-болу серед дівчат груп початкової підготовки першого року навчання відділення волейболу ДЮСШ № 4.

За результатами змагань, І місце посіла команда «CITIUS» (помічники тренера: Анастасія Горобець і Анна Семенова), ІІ місце – команда «ALTIUS» (помічники тренера: Євгенія Іроденко і Віталіна Горбачова), ІІІ місце – команда «FORTIUS» (помічники тренера: Олександра Симоненко і Ольга Чернецька). Головний суддя змагань – Ольга Качур, секретар – Таїсія Полич.

Усі учасники заходу отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

Останнє в медіа