У Сумах пройшло спортивне свято «Подружись зі спортом»
30 Листопада 2018 Поділитися
У Сумах пройшло спортивне свято «Подружись зі спортом»

27 листопада у навчально-виховному комплексі №41 «Райдуга» міста Суми відбулося спортивне свято «Подружись зі спортом», в рамках якого пройшла розминка всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету Do like Olympians.

У цьому заході участь брали: Анна Рикун – майстер спорту України з пауерліфтингу, абсолютна чемпіонка та рекордсменка України, віце-чемпіонка світу-2018; Олена Петрова – українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України, срібна призерка зимових Олімпійських ігор в Нагано, голова відділення НОК України в Сумській області; Михайло Осташевський – заслужений журналіст України; майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України серед ветеранів, неодноразовий чемпіон Всесвітніх літніх спортивних ігор, чемпіонатів Європи та світу, завідувач інформаційно-рекламним відділом інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка.

Спортивні ігри в навчальних закладах - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дітей. Вихованці заслухали розровідь гостей про їхні спортивні досягнення, провели розминку з чемпіоном, прийняли участь у спортивних естафетах, мали можливість отримати автограф та фото на згадку.

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і подарунки. От і на нашому святі всі учасники отримали подарунки від НОК України. Діти із завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь.

Останнє в медіа