Національний олімпійський комітет виплачуватиме стипендії медалістам Юнацької Олімпіади та їхнім тренерам

Чемпіони та призери ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі, а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету України.
Протягом року відповідно до рішення Виконкому НОК спортсмени та тренери отримають загалом близько 1 млн. грн.
«Для Національного олімпійського комітету підтримка атлетів є пріоритетним завданням і наша політика встановлення і виплати стипендій – один із постійних кроків у цьому напрямку. Головна задача, яка стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями – зберегти і підтримати цю молодь, яка своїми досягненнями в Аргентині прославила Україну на увесь світ, щоб вже незабаром – в Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п'єдестал і на честь їх перемог піднімався прапор і лунав гімн України», - відзначив президент НОК України Сергій Бубка.
Відзначимо, що починаючи з І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 подібні стипендії Олімпійського комітету отримують усі медалісти ЮОІ та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.
Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, 7 з яких найвищого гатунку, 8 срібних та 8 бронзових нагород.
31-е липня 2026 р.Олімпійська родина вітає Григорія Недопада з переобранням на посаду голови відділення НОК України у Волинській області
29-е липня 2026 р.НОК України розпочав процедуру оскарження в CAS рішення МОК щодо поновлення прав Олімпійського комітету Росії
28-е липня 2026 р.На Рівненщині Олімпійський день об'єднав волонтерів Червоного Хреста