Черкаські стрілки презентували учням Золотоніської школи №1 всеукраїнський проект #OlympicLab
03 Грудня 2018 Поділитися
Черкаські стрілки презентували учням Золотоніської школи №1 всеукраїнський проект #OlympicLab

Днями в Золотоніській спеціалізованій школі №1 відбувся захід Національного олімпійського комітету України – проект #OlympicLab, що реалізується за підтримки The Coca-Cola Foundation.

До школи завітали представник відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко та стипендіат відділення, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька.

Спортсмени представили учням один з модулів проекту, а саме - «Чат з олімпійцями та лідерські навички». Розпочався захід з відеопрезентації, під час якої учні мали можливість вільно поспілкуватися зі спортсменами. Софія Новіцька розповідала про свій вид спорту, особливості тренування, досягнення, застосування здобутих навичок в спорті у повсякденному житті.

З цікавістю учні ставили велику кількість запитань гостям. Завершився захід відзначенням учнів подарунками від Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Також гості вручили школі комплект спортивних м'ячів, які надалі сприятимуть покращенню спортивної підготовки учнів.

Останнє в медіа