Буковина розширює співпрацю з сусідніми регіонами
04 Грудня 2018 Поділитися
Буковина розширює співпрацю з сусідніми регіонами

27 листопада у рамках Всеукраїнської програми «HEALTHY SCHOOLS: заради здорових і радісних школярів» у Заліщицькій державній гімназії, що на Тернопільщині, відбулася зустріч з олімпійцем та видатним українським спортсменом, заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики, чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м, учасником Олімпійських ігор, віце-президентом федерації легкої атлетики України, головою відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Іваном Гешком.

Можна багато говорити про спорт, але спілкування з людиною, яка присвятила професійному спорту все життя, не замінить ніщо. Радісно було спостерігати великий інтерес в очах юних гімназистів. Багато з них займається спортом, відвідуючи гімназійний гурток з баскетболу, міську секцію з футболу, секцію з настільного тенісу у спортивній школі міста, секцію з кікбоксингу.

Зустріч стала знаменною для всіх гімназистів, які активно займаються фізичною культурою і спортом, дбаючи про своє здоров'я та хороше самопочуття. Особлива подяка за організацію заходу директору гімназії Олександрі Войчишин та вчителю фізичної культури Борису Безушкові.

Останнє в медіа