Учням Черкаської школи № 3 презентували проект Do like Olympians
05 Грудня 2018 Поділитися
Учням Черкаської школи № 3 презентували проект Do like Olympians

У Черкаській спеціалізованій школі № 3 відбулася презентація всеукраїнського проекту Do like Olympians, який проходить за підтримки Національного олімпійського комітету України.

До учнів завітали відомі спортсмени, а саме: перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, дворазовий паралімпійський чемпіон Антон Скачков, член збірної команди України, майстер спорту України з легкої атлетики Денис Нечипоренко, стипендіат відділення НОК України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька та спеціаліст відділення НОК України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко.

В рамках проекту Do like Olympians гості демонстрували школярам соціальні короткометражні фільми, що розкривають особливості семи олімпійських цінностей, серед яких: повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Потім Денис Нечипоренко та Софія Новіцька провели активну розминку, під час якої зарядили дітей позитивом та мотивували їх до занять спортом. Продовжився захід спортивними естафетами за участі трьох команд, капітанами яких стали гості-спортсмени. З посмішками на обличчі та завзятістю в очах учні активно змагалися у спортивних естафетах.

Всіх учасників заходу відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Останнє в медіа