Культурна спадщина олімпійського руху стала приводом для обговорення на семінарі
05 Грудня 2018 Поділитися
Культурна спадщина олімпійського руху стала приводом для обговорення на семінарі

На факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука у Рівному відбувся науково-методичний семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів» для керівників загальноосвітніх та вищих закладів освіти.

З доповідями та повідомлення виступили директор  Олімпійської академії України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Валентина Єрмолова; завідувач лабораторії олімпійської освіти Національного університету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри історії та теорії олімпійського спорту Лідія Радченко; викладач кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Ірина Кроль; директор КЗ «Обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Петренчук; старший викладач Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Відмінник освіти України Петро Петришин та інші.

Метою семінару була популяризація олімпійського руху серед молоді, поширення обміну цінностями національної та світової культури під знаком ідей та принципів олімпізму; залучення загальноосвітніх шкіл регіону до участі у освітньому проекті «Всеукраїнська мережа шкіл олімпійської освіти у регіоні».

Педагоги шкіл міста Совко А. І, Левенець О. І., Панасюк В. В. поділилися досвідом проведення заходів з олімпійської освіти серед учнів різних вікових груп, а саме: Олімпійського дня, Олімпійського уроку, Олімпійського тижня, культурно-спортивного заходу «Олімпійське лелеченя», Do like Olympians, #OlympicLab, організації олімпійських куточків тощо.

Останнє в медіа