Майбутні педагоги дошкільної та початкової освіти готовились до проведення олімпійських заходів
06 Грудня 2018 Поділитися
Майбутні педагоги дошкільної та початкової освіти готовились до проведення олімпійських заходів

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка за сприяння Тернопільського обласного відділення НОК України та обласного осередку Олімпійської академії України відбувся науково-методичний семінар «Місце олімпійської освіти у становленні нової української школи».

Участь у науково-методичному семінарі взяли майбутні педагоги дошкільної та початкової освіти. Перед майбутніми педагогами виступили перший заступник голови Тернопільського обласного НОК України Віталій Ігнатенко та завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Огнистий.

Студентам було продемонстровано шляхи впровадження олімпійської освіти через заходи НОК України – «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський день», «Олімпійський куточок», «Олімпійський урок», Do like Olympians, #ОІуmрісLаb.

По закінченню науково-методичного семінару серед його учасників була проведена вікторина знавців олімпійського руху. За результатами якого активні учасники отримали призи від Національного олімпійського комітету України.

Зауважимо, що це перший пілотний проект який в майбутньому планується реалізовувати з педагогами під час проходження ними підвищення педагогічної кваліфікації.

Останнє в медіа