У Міжнародний день волонтера у Дніпрі відзначили найактивніших помічників
07 Грудня 2018 Поділитися
У Міжнародний день волонтера у Дніпрі відзначили найактивніших помічників

5 грудня увесь світ відзначав Міжнародний день волонтера. Для того, щоб підтримати волонтерів та помічників у спорті, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков провів зустріч з найактивнішими волонтерами регіону.

Від імені голови олімпійського осередку Андрія Павелка він вручив олімпійські подарунки, а сама зустріч пройшла у дружній невимушеній атмосфері.

Роль волонтерів важко переоцінити. В тому числі, і в спорті. Всі ми знаємо, яку важливу місію відіграють волонтери зі всього світу під час проведення Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу з будь-яких видів спорту, спортивних фестивалей, турнірів та інших дійств. Ці небайдужі люди завжди знаходять сили, час та бажання, аби допомогти у проведенні крупних змагань на всій земній кулі; відгукуються на перший поклик про допомогу.

У відділенні НОК подякували помічникам та зазначили, що мають підтримку волонтерів під час усіх своїх масштабних заходів, таких як Олімпійський день, Всесвітній день спорту, Олімпійський урок, звітно-виборча Асамблея, турнір пам'яті А. Ф. Габелка та інші.

Останнє в медіа