У Харкові відбувся підсумковий Олімпійський урок
07 Грудня 2018 Поділитися
У Харкові відбувся підсумковий Олімпійський урок

У колективі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся Олімпійський урок та олімпійська вікторина за участі учасників Олімпійських Ігор, прославлених спортсменів.

Зокрема, майстра спорту України міжнародного класу з настільного тенісу Олени Ковтун, майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Олександри Рижкової, заслуженого майстра спорту з плавання учасника Паралімпійських ігор Максима Веракси.

Віктор Христоєв за дорученням Відділення НОК України привітав присутніх з проведенням підсумкового Олімпійського уроку та передав привітання та найкращі побажання від очільника НОК України Сергія Бубки.

Колектив університету робить вагомий внесок в пропаганду та розвиток спорту і олімпійського руху не тільки в харківському регіоні, а і на міжнародній арені. А його студенти виступають на чемпіонатах світу та Європи, серед них є майстри спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Ярослав Фільчаков та Семен Новіков. Випускник закладу Валерій Мовчан став Олімпійським чемпіоном в 1980 році.

Велика група викладачів, керівників, студентів вищого закладу освіти була нагороджена почесними грамотами, дипломами та подяками Відділення та Олімпійською літературою від НОК України.

Почесною грамотою Відділення, яку отримав перший проректор університету, нагороджено колектив Національного технічного Університету сільського господарства імені Петра Василенка (ректор Олександр Нанка) за значний вклад в пропаганду та розвиток спорту та олімпійського руху в Харківському регіоні.

Не залишились без нагород і учасники Спартакіади університету, які з рук першого проректора Миколи Лисиченка отримали пам'ятні кубки та медалі. Від організаторів свята виступили завідуючий кафедрою фізичного виховання і спорту Леонід Гринь та голова комітету у справах молоді, доцент кафедри ЮНЕСКО Наталія Моїсеєва.

Для учасників свята, яких в актовому залі зібралось понад 500 чоловік, свою майстерність спільно показали як майстри спорту з акробатики, так і майстри художньої самодіяльності. А для всіх учасників уроку Олександра Рижкова та Олена Ковтун провели Олімпійську вікторину з історії як міжнародного олімпійського руху, так і харківського спорту. За правильні відповіді подарунки від олімпійців Слобожанщини.

Останнє в медіа