Всеукраїнські проекти НОК було презентовано на спортивному форумі у Харкові
10 Грудня 2018 Поділитися
Всеукраїнські проекти НОК було презентовано на спортивному форумі у Харкові

У конференц-залі КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст" Харківської обласної ради відбулось урочисте відкриття та розпочалась робота спортивного форуму "Харків - спортивна столиця".

В роботі форуму взяли участь та виступили заступник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко, директор Департаменту міської ради Олексій Чубаров, голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, проректор Харківської державної академії фізичної культури Сергій Ткачов.

Основна мета Форуму та головні питання які розглядалися в виступах це подальше просування пропаганди фізичної культури та спорту в життя широких верств населення.

У ньому взяли участь представники органів виконавчої влади, відомі спортсмени, представники спортивних організацій і федерацій, міжнародних бізнес-асоціацій, меценати. Основною темою форуму стали і питання менеджменту та маркетингу в сфері спорту та бізнесу.

Підбиваючи підсумки спортивного року, що минає, заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко подякував усім, хто має стосунок до організації та проведення змагань і розвитку спортивного руху у місті.

«Це велика робота харківської спортивної сім'ї. Але нічого цього не було б без вихованців і чемпіонів наших тренерів, без досвідчених функціонерів, ветеранів та наставників. Так, ми відстоюємо звання спортивної столиці і не будемо зупинятися на досягнутому», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров підкреслив, що 2018 рік був досить успішним для Харкова в плані спорту.

«За рік у нас пройшло понад 500 спортивних заходів. Серед них - змагання з триатлону «Iron Way», фестиваль «Water Fest», фестиваль бальних танців «Харківський вальс», Велодень, Всеукраїнський турнір «Богатир Харкова», чемпіонати всеукраїнського та міжнародного рівнів з різних видів спорту. З іншого боку, все більше людей займається спортом на аматорському рівні. Зокрема, активно розвивається наш проект «Шкільні спортивні ліги»: зараз в ньому представлено 10 видів спорту, залучено 14 тисяч дітей», - розповів Олексій Чубаров.

За його словами, наступного року також планується проведення великих змагань, які стали традиційними для Харкова. Крім уже згаданих, це фестивалі вуличних культур, змагання з кросфіту, триатлону, автомодельного спорту, інтелектуальних видів спорту тощо.

Віктор Христоєв привітав учасників форуму від Олімпійської сім'ї Слобожанщини та передав привітання від керманича НОК України, олімпійського чемпіона Сергія Бубки. Він презентував проекти НОК України - #Olympiclab та Do like Olympians, а також поділився сумісними планами реалізації олімпійських програм в регіоні, основними напрямками реалізації завдань з підготовки до Токіо-2020 та націлив всіх присутніх на конструктивний діалог.

Останнє в медіа