НОК відзначив медалістів Юнацької Олімпіади-2018
14 Грудня 2018 Поділитися

На головній Олімпійській базі країни в Конча-Заспі відбулося вшанування чемпіонів та призерів ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

За успішний виступ в аргентинському Буенос-Айресі медалісти ЮОІ та їхні особисті тренери отримали з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки подарунки від Олімпійського комітету та офіційного спонсора НОК компанії «Самсунг Електронікс Україна» - сучасні гаджети.

Подібні церемонії пройдуть по всім областям України, де регіональні осередки НОК відзначать наших юних героїв-представників своїх областей.

Відзначимо, окрім отримання сучасних гаджетів чемпіони та призери ЮОІ-2018, а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від НОК України. Протягом року відповідно до рішення Виконкому НОК спортсменам та тренерам буде виділена фінансова підтримка на загальну суму близько 1 млн. грн.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, 7 з яких найвищого гатунку, 8 срібних та 8 бронзових нагород.

Останнє в медіа