Фестиваль спорту, краси і здоров’я відбувся на Сумщині
13 Грудня 2018 Поділитися
Фестиваль спорту, краси і здоров’я відбувся на Сумщині

У Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, що на Сумщині, втретє пройшов фестиваль спорту, краси і здоров'я.

Головне завдання  заходу – популяризація здорового способу життя,  формування навичок рухової активності, активної мотивації дбайливого ставлення до власного здоров’я. Адже саме здоровим, красивим, сильним має бути майбутнє України, майбутнє міста, рідної школи.

Фестиваль об’єднав учнів, батьків і педагогів у єдиному прагненні до здорового способу життя.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Валентина Верхова. Вона зазначила, що фестиваль є своєрідним щорічним звітом про роботу на етапі реалізації експериментально-дослідницької роботи з проблеми «Виховання здорового способу життя засобами музейної педагогіки», участі у Всеукраїнській мережі шкіл олімпійської освіти та Шкіл сприяння здоров’я, реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»; прикладом єдності учнів, батьків і педагогів у вихованні загальнолюдських ідеалів, миру і власної гідності .  

Фестиваль проходив за підтримки голови Сумського обласного відділення НОК України, української біатлоністки, заслуженого майстра спорту України, срібної призерки зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олени Петрової.

На святі були присутні секретар Лебединської міської ради Оксана Древаль;  голова Сумського обласного відділення НОК Олена Петрова, майстер спорту з пауерліфтингу Анна Рикун, завідувачка міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко; голова ради школи, депутат міської ради Дмитро Коваленко; член ради школи, головний редактор радіомовлення «Світанок» Наталія Панченко, голова батьківського комітету школи Тетяна Машкова, батьки, педагоги та учні 5-11 класів.

Пріоритетним напрямком роботи школи є співпраця з батьками у питанні виховання активної життєвої позиції учнів щодо здорового способу життя. Тож батьки стали активними учасниками заходу і взяли участь у всіх спортивних змаганнях, що відбулися в рамках фестивалю. Цього разу змагалися чотири команди: команди учнів - «Успіх», «Молодь ХХІ століття» та команди батьків - «СМС» (сім'я, молодь, спорт), «Невідкладна допомога».

Змагання між командами розпочалися розминкою. У рамках «Розминки від чемпіона» її  провела гостя - майстер спорту з пауерліфтингу, стипендіат відділення НОК України в Сумській області Анна Рикун.

У програмі змагань були різні конкурси та естафети, що супроводжувалися виступами хореографічних колективів «Соняшник» (керівник Ірина Усенко) та «Ерідан» (керівник Марина Капуста).

Гордістю школи є секція боксу під керівництвом тренера Віталія Орєхова, яку відвідують учні шкіл міста. Вони мають досягнення в змаганнях не лише на обласному рівні, а й на всеукраїнському. Денис Заплюсвічка і Ростислав Прокопович на чемпіонаті України у Покровську виконали нормативи кандидатів у майстри спорту й увійшли до збірної команди України з боксу. Під час фестивалю  чемпіони представили раунд-виступ. Також раунд-виступ представили й призери обласних та зональних змагань Богдан Плахотько та Назар Плаходько.

Для глядачів звучали пісні про Україну у виконанні учениці 6-го класу Юліани Романенко та сестер Влади Дєгтярь, випускниці школи і Анни Дєгтярь, учениці 4-го класу.

Учні школи люблять займатися різними видами спорту і мають гарні результати на рівні міста й області. Волейбольна команда брала участь у змаганнях Шкільної волейбольної ліги України, де у фіналі змагань одержала перемогу і представляла  місто Лебедин на обласних змаганнях. Зі стрітболу  збірна команда 9-11 класів зайняла 1-е місце, учень 11-го класу Вадим Тимошенко у легкоатлетичному кросі на 3000 м посів 2-е місце, у міських змаганнях з футболу команда 8-11 класів зайняла 1-е місце, у змаганнях з настільного тенісу команда посіла 2-е місце, в обласних змаганнях з легкої атлетики Марія Кривоногова зайняла 2-е і 3-е місця, команда баскетболістів зайняла у міських змаганнях 1-е місце. На фестивалі команда баскетболістів продемонструвала свій виступ.   

Завершився фестиваль підведенням підсумків і нагородженням команд подарунками від Національного олімпійського комітету України та батьківського комітету.

Останнє в медіа