Юні тхеквондисти підвели підсумки спортивного року у Харкові
19 Грудня 2018 Поділитися
Юні тхеквондисти підвели підсумки спортивного року у Харкові

«Всі діти України в гості до Харкова» - саме таку назву мав всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ, який традиційно у передсвяткові дні вже в дев’ятнадцяте зібрав юних представників цього виду спорту на підведення підсумків спортивного року.

Учасників змагань вітали представники управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, голови федерацій тхеквондо з областей України, Відділення НОК України в Харківській області, Міністерства молоді та спорту України, а відкрив змагання голова федерації Лесік Саманджия.

Під час урочистого відкриття турніру відбулось вшанування кращих спортсменів, тренерів та суддів України серед яких: Василь Котяш (Харків) та його тренер Андрій Долгополов. Кращою спортсменкою року федерація визначила Ірину Ромолданову (Київ) та її тренера Олега Нама, які в дні змагань представляли країну в Китаї на турнірі «Великого шлему», а нагороду за їх відсутності отримав вихованець Олега Нама - Фарух Карієв, який також став кращим суддею року серед чоловіків. Серед жінок - харків'янка Аліна Родіонова.

В своєму виступі голова федерації Лесік Саманджия зазначив:

«Федерація нагородила найдостойніших. А кращих з найкращих визначила тренерська рада, яка одноголосно прийняла дане рішення. В цілому рік, що минає, був насиченим для спортсменів та тренерів, які приймали участь у всіх чемпіонатах світу та Європи, звідки спортсмени повертались з нагородами. А наступний рік – передолімпійський, де на всіх турнірах будуть представлені українські спортсмени».

Віктор Христоєв привітав спортсменів та тренерів від Олімпійської сім'ї Слобожанщини та передав щирі вітання всім присутнім від президента НОК України Сергія Бубки.

Всього у змаганнях взяли участь 400 спортсменів з 14 регіонів, які виборювали нагороди в чотирьох вікових категоріях.

За підсумками змагань в загальнокомандній першості перемогу здобула харківська КДЮСШ №8, на її рахунку - 13 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей, другими стали юні тхеквондисти КДЮСШ 2 міста Харкова, а третіми - їхні однолітки з київської ДЮСШ «Спартак».

Також до п'ятірки кращих увійшли спортсмени київської КДЮСШ «Артем» та команда із Дружківки Донецької області.

Останнє в медіа