В Одесі старшокласники вивчали основи бізнесу в рамках #OlympicLab
19 Грудня 2018 Поділитися
В Одесі старшокласники вивчали основи бізнесу в рамках #OlympicLab

В Одесі відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри» в рамках проекту НОК України #OlympicLab, який проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation. Захід відбувся в Тойота Центр Одесса «Інжпроект».

Лектором для старшокласників виступив начальник відділу продажу автомобілів цього автоцентру Сергій Дивак. Він розповів учасникам заходу про історію становлення компанії «Тойота» - найбільшої японської автомобілебудівної корпорації, про його засновника Кіітіро Тойода, принципи, за якими будується робота в цій великій організації.

Дітям цікаво було дізнатися, що все розпочалося з винаходу ткацького станку, де був використаний принцип дзидока. Цей принцип, який означає, що машина зупиняється сама, коли виникає проблема, став пізніше частиною виробничої системи «Тойоти».

Також було зазначено, що корпорація «Тойота» стала спонсором Олімпійських та Паралімпійських ігор – угода з МОК діятиме до 2024 року.

Учасники заходу активно цікавилися у співробітника компанії складовими успіху корпорації , які можливості надає компанія для розвитку та професійного зростання. Деякі зі слухачів зацікавилися роботою в компанії та зазначили, що отримані знання допоможуть їм в майбутньому.

Останнє в медіа