У Тернополі відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді»
09 Січня 2019 Поділитися
У Тернополі відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді»

З нагоди відзначення 28 річниці заснування НОК України, вшанування Олексія Бутовського та Івана Боберського Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка - один з провідних педагогічних вузів України, в стінах якого виховуються майбутні педагоги, спортсмени високої спортивної кваліфікації, переможці і призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор - спільно з Тернопільським обласним відділенням НОК України та Олімпійською академією України 21-22 грудня 2018 року провів четвертий регіональний науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді».

З вітальним словом до учасників науково-семінару звернувся ректор ТНПУ ім. Володимира Гнатюка професор Богдан Буяк, який побажав учасникам наукового дійства плідної праці, та творчої наснаги.

З короткою промовою перед учасниками науково-методичного семінару виступив начальник управління Фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації п. Віктор Мацикур.У цьому році учасниками науково-методичного семінару стали більше п'ятдесяти науковців з провідних вузів України ближнього та дальнього зарубіжжя.

Інтернет-сторінку науково-методичного семінару постійно відвідують науковці, студенти, спортсмени та прості громадяни не лише України, але і всього світу, які цікавляться олімпійським рухом, фізичним вихованням та спортом.

Останнє в медіа