У Рівному учні поспілкувалися з Ніною Бочаровою
10 Січня 2019 Поділитися
У Рівному учні поспілкувалися з Ніною Бочаровою

Навчально-виховний комплекс «Колегіум» міста Рівне – школа олімпійської освіти, де цінують минуле, знають теперішнє і творять своє майбутнє. Саме так можна сказати про зустріч з легендарною Ніною Антонівною Бочаровою, дворазовою Олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики, яка залишила вагомий слід в історії олімпійського спорту.

У закладі цінують такі миті, адже добре знають, що зустріч із спортсменами такого рівня – велика честь для вихованців школи. Уже не перший рік учні закладу тісно спілкуються з Ніною Антонівною, обмінюючись як вітаннями, так і подарунками. Цього разу вихованці «Колегіуму» привітали легендарну спортсменку з нагоди Дня заснування Національного олімпійського комітету України, щиро побажавши міцного здоров'я, невичерпного оптимізму й олімпійського завзяття, адже попри поважний вік, Ніна Антонівна веде активний спосіб життя і зустрічається з учнями, даючи мудрі поради та розповідаючи цікаві історії зі свого спортивного життя.

Честь виконати приємну місію – передати оригінальний подарунок від закладу - випала вчителю фізичної культури Олегу Левенцю. Листівку з вітанням власноруч виготовили вихованці «Студії образотворчого мистецтва» під керівництвом Анжели Опришко, а спеціальний малюнок виконала учениця 11 класу Надія Столярчук. На ньому зображена Ніна Бочарова під час виступу на іграх Олімпіади у далекому 1952 році, де вона завоювала золоту медаль у вправах на гімнастичній колоді та у командному заліку. Учитель висловив сподівання, що дружба з легендою спорту продовжиться й у 2019 році.

Така увага з боку школярів дуже потішила спортсменку. Від себе Ніна Антонівна щиро подякувала вихованцям закладу і побажала здоров'я, натхнення та впевнено рухатися до своєї мети.

Останнє в медіа