У Тернопільському відділенні НОК окреслили завдання на новий рік
11 Січня 2019 Поділитися
У Тернопільському відділенні НОК окреслили завдання на новий рік

Напередодні нового року в музеї спортивної слави Тернопільського національного економічного університету відбулося завершальне в 2018 році засідання виконавчого комітету Тернопільського місцевого осередку Національного олімпійського комітету України. Питання, винесені на обговорення, були традиційними як для часу підбиття проміжних підсумків роботи та окреслення планів на найближче майбутнє.

Головуючий, перший заступник голови місцевого осередку Віталій Ігнатенко, для початку проінформував членів виконавчого комітету про зміст та особливості «Програми розвитку олімпійського руху в Тернопільській області на 2019—2022 роки». Особливо наголосивши, що робота з популяризації здорового способу життя та розвитку фізичної культури та спорту конче потребує підтримки органів влади, фінансування у необхідному обсязі.

Звісно, мова також йшла про те, що потрібно не припиняти повсякденної роботи з пропаганди олімпійського руху. На цьому наголосили в своїх виступах заступник голови Володимир Мариновський, члени виконкому Олег Любінський, Олександр Бірюков, Віктор Щур, Валерій Єднак, Георгій Гунтік, голова ревізійної комісії Анатолій Малищик.

На завершення засідання члени виконкому затвердили план роботи осередку на наступний рік, підтримали звернення обласної федерації плавання стосовно будівництва в місті плавального басейну.

Останнє в медіа