#OlimpicLab крокує Прикарпаттям
29 Січня 2019 Поділитися
#OlimpicLab крокує Прикарпаттям

24 січня у приміщенні спортивного клубу «Альянс» відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету #OlimpicLab , що реалізується спільно з The Coca-Cola Foundation.

Цього разу в рамках проекту було реалізовано модуль «Бізнес та кар'єра», а учасниками були студенти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, які в ході заходу мали змогу ознайомитися з інфраструктурою спортивного клубу, прослухали доповіді про започаткування та успішний розвиток спортивного клубу, на прикладі СК «Альянс», про формування команди професіоналів, які забезпечують діяльність клубу а також про модель кар'єрного росту для тренера-інструктора, який вирішив працювати у спортивному клубі.

У цих тонкощах спортивного бізнесу та побудови кар'єри студентам допомагали розібратись інструктор СК «Альянс» Анна Федьків та учасниця Олімпійських ігор 2008 року, заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики Дарія Згоба.

До слова, студентам було цікаво почути від Дарії історію її становлення як тренера-інструктора власне у цьому спортивному клубі.

За підсумками заходу всі учасники отримали подарунки від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області з логотипом заходу та багаж знань, який безперечно стане запорукою побудови успішної кар'єри в умовах спортивного клубу.

Останнє в медіа