#OlympicLab завітав до Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю
30 Січня 2019 Поділитися
#OlympicLab завітав до Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю

Два дні поспіль, 28-29 січня, на базі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка в рамках реалізації проекту НОК України #OlympicLab за підтримки The Coca Cola Fundation, пройшли модулі «Ментальне тренування», та «Основи бізнесу та кар’єри» з ліцеїстами Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.

У ході дійства, під керівництвом майстра спорту зі спортивної гімнастики, завідувача кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка Андрія Огнистого, учні ліцею знайомились з елементами ментальних методик, які можна використовувати підчас підготовки до змагань та у ході відновлення після важких тренувань. Чим м'якше і еластичнішою наше тіло, тим ближче ми знаходимося до здоров'я духовного та фізичного.

Доцент кафедри ТМПОС Валерій Єднак продемонстрував ліцеїстам можливості впровадження бізнес-ідей на прикладі відомих атлетів сучасності. Спортивна кар'єра має свій пік та падіння і потрібно прагнути до того, щоб спорт став не лише частинкою життя, але приносив відчутні дивіденди в майбутньому. Спорт і бізнес не просто сумісні. Вони доповнюють один одного. Спорт – джерело енергії, а бізнес – одна з головних точок її (енергії) використання.

Гості заходу - перший заступник регіонального осередку НОК України, майстер спорту Віталій Ігнатенко, завідувач кафедри ТМОПС, майстер спорту з веслування Петро Ладика, завідувач кафедри ТОМФВ Ярослав Боднар надали ліцеїстам настанови у їхній спортивній діяльності та майбутньому навчанні на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка.

Від Національного олімпійського комітету України кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України та посібник «Олімпійські ігри - подорож у давнину».

Останнє в медіа