#OlympicLab на Прикарпатті
04 Лютого 2019 Поділитися
#OlympicLab на Прикарпатті

1 лютого в рамках всеукраїнського проекту #OlympicLab відбувся модуль «Волонтерство». Учасниками заходу цього разу учні 10-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ смт. Делятин.

Розділити тонкощі заданої теми прийшли майстер спорту з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату світу з легкої атлетики серед молоді 2018 року у м. Темпере (Фінляндія) – Михайло Гаврилюк, його тренер – Ярослав Маланюк та представники відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.

Учні прослухали інформацію про роль волонтерства та його види. Проте більше уваги було приділено одному з напрямів волонтерства, а саме профілактиці алкогольної та наркотичної залежності, пропаганді здорового способу життя, адже він, безперечно, є важливим і складовим фактором здоров'я нації в цілому.

Діти з уважністю прослухали розповідь Михайла Гаврилюка та його тренера Ярослава Маланюка про те, як можна будувати своє успішне життя та кар’єру, у спорті зокрема, за повної відсутності шкідливих звичок і закликали ділитися цією інформацією з усіма своїми однолітками та друзями, адже фізична культура та спорт покликані витіснити з побуту сучасної молоді шкідливі звички та гіподинамічний спосіб життя.

А на згадку про такий захід учасники отримали пам'ятні подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, натхнення до занять фізичними вправами і прагнення до здорового способу життя!

Останнє в медіа