На Полтавщині проведено модуль #Olympiclab
05 Лютого 2019 Поділитися
На Полтавщині проведено модуль #Olympiclab

У Полтавській загальноосвітній школі № 25 було реалізовано Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab в рамках модулю «Основи бізнесу та кар’єри», що проходить за підтримки The Coca Cola Foundation.

До учнів навчального закладу завітали професійні спортсмени-триатлети, які поєднують роботу та займання спортом,  Денис Микитюк – тренер спортивного клубу NewRunClub, майстер спорту України, чемпіон України у командній гонці та Бачукі Дарсанія – багаторазовий призер та чемпіон України.

Триатлон – це спортивне багатоборство, яке включає змагання з плавання, велогонці та бігу. У програмі Олімпійських ігор з 2000 року. Програма Олімпійських ігор включає таку послідовність дисциплін: плавання 1,5 км, велогонка 40 км та біг 10 км. Фіксується загальний час проходження дистанції.

Гості розповіли про те як вони обирали свою роботу та зуміли поєднати її зі спортом. У дітей було багато запитань про професію та про те як вони тренуються.

Усі учасники заходу були задоволенні спілкуванням та наприкінці заходу отримали сувенірну атрибутику та спортивний інвентар від Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа