Ліцей №100 м. Дніпра долучився до проекту Do Like Olympians
07 Лютого 2019 Поділитися
Ліцей №100 м. Дніпра долучився до проекту  Do Like Olympians

Дует олімпійських заходів сьогодні відбувся у сотому ліцеї Дніпра.

9 лютого у Сараєві, (Боснія і Герцеговина) візьме свій старт XIV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Україна на ньому буде представлена 22-ма спортсменами, які змагатимуться у 5 видах спорту. Хоча Дніпропетровщина не представлена жодним спортсменом, регіон активно долучився до загальнонаціональних святкувань з цієї нагоди й провів заходи, присвячені цій події!

Це – проект НОК України і The Coca Cola Foundation Do Like Olympians та чудові авторські естафети. До речі, всі вони мали “зимовий” характер. Як-от, одягни дитину на хокей, керлінг, намалюй Олімпійський дім, бобслей, хокейний дриблінг та інші.

У проекті взяли участь школярі п'ятих класів навчального закладу разом зі своїми батьками! А глядачами і вболівальниками були їхні товариші з інших класів.

Як члени журі й почесні гості на святі були присутні виконавчий директор Відділення НОК України Олександр Дювбаков та очільниця обласної спілки ФСТ “Спартак”, майстер спорту з волейболу Вікторія Орешина. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні 5-ІТ-класу. Другими стали учні, які обрали естетичні науки, третіми - “математики”.

Всі учасники отримали подарунки з символікою від НОК України та головного олімпійця області Андрія Павелка.

Дніпропетровщина бажає перемог юним олімпійцям України!

Останнє в медіа