У Дніпрі на честь відкриття XIV зимового ЄЮОФ грали в хокей та робили олімпійську зарядку
08 Лютого 2019 Поділитися
У Дніпрі на честь відкриття XIV зимового ЄЮОФ грали в хокей та робили олімпійську зарядку

В хокейному міні-турнірі перемогли харків’яни, а олімпійська розминка на льоду в рамках Do Like Olympians стала першою для Дніпропетровщини.

На льодовій арені міста Дніпро було проведено низку заходів, присвячених старту XIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Тут зібралось п’ять хокейних дружин юних спортсменів 2006 р.н. – з Дніпра, Одеси, Харкова та Кременчука, які розіграли між собою призи дружнього міні-турніру.

 

Зрештою, перемогу завдяки тріумфу в особистій зустрічі здобули харків’яни з команди “ХТЗ-Дружба”. Вони з рахунком 4:2 переграли дніпрян з “Лавини”. Третіми стали підопічні відомого українського хокеїста, який тривалий час грав у НХЛ, Дмитра Христича – ХК “Кременчук”. Команди отримали олімпійські подарунки від Андрія Павелка та НОК України.

 

Крім цього, на заході відбулося урочисте підняття Прапорів України та НОК України. На останок хлопці вперше в історії Дніпропетровщини провели символічну олімпійську розминку  в рамках проекту НОК України Do Like Olympians на льоду, яку провів головний тренер дніпрян Микола Остяков.

Останнє в медіа