На Львівщині підняли Олімпійський прапор на честь відкриття зимового юнацького олімпійського фестивалю-2019
11 Лютого 2019 Поділитися
На Львівщині підняли Олімпійський прапор на честь відкриття зимового юнацького олімпійського фестивалю-2019

Сьогодні, 11 лютого, у Львівському училищі фізичної культури підняли державний прапор України та прапор Національного Олімпійського комітету України на честь відкриття ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ).

На урочистій церемонії були присутні: голова відділення НОК України у Львівській області, член НОК України Юрій Турянський; голова профільної комісії молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський; виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських ігор (1994) з гірськолижного спорту, випускниця ЛУФК – Христина Опьола (Подгрушна); стипендіат НОК України, майстер спорту міжнародного класу з боксу, випускниця ЛУФК Вікторія Вірт–Гарасимович.

Підняти прапори України та НОК випала честь учениці 10 класу ЛУФК Ользі Клунніковій – КМСУ, дворазовій срібній призерці чемпіонату України серед дівчат-триборок, учасниці чемпіонату Європи серед дівчат, за підтримки майже 300 учнів та студентів Львівського училища фізичної культури

Голова відділення НОК України Юрій Турянський зазначив, що недарма Олімпійський прапор підняли саме у ЛУФК, яке виховало вже цілу плеяду спортсменів найвищого рівня, зокрема учасників Олімпійських ігор, та побажав учням училища, щоби початок ЄЮОФ став для них поштовхом у подальшому самовдосконаленні як у спорті, так і в навчанні.

Директор училища Степан Родак підкреслив, що учні ЛУФК вболівають за юних українських олімпійців – учасників зимового ЄЮОФ, а самі вже готуються до XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться влітку цього року в азербайджанському Баку.

Нагадаємо, що зараз на зимовому ЄЮОФ Україну представляють 22 юних атлети, які виступатимуть у п'яти видах спорту: біатлоні (8 спортсменів), гірськолижному спорті (4), лижних гонках (4), фігурному катанні (2) та шорт-треці (4). Серед них є й представниця Львівщини – вихованка Новояворівської школи біатлону Юлія Городна. Змагання триватимуть упродовж цього тижня й завершаться 15 лютого.

Останнє в медіа