Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев зустрівся з учнями дніпровської школи в рамках проекту #OlympicLab
14 Лютого 2019 Поділитися
Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев зустрівся з учнями дніпровської школи в рамках проекту #OlympicLab

Напередодні в обласному центрі Дніпропетровської області відбувся модуль проекту НОК України #OlympicLab “Здоровий спосіб життя”, в якому взяв участь Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев. Зустріч відбулася на базі СЗШ №74 міста Дніпро й минула під гаслом “Обереш здоров’я – матимеш майбутнє”.

Учні 11-го класу підготували цілий блок інформації, як кожен з них бачить та розуміє для себе поняття “здоровий спосіб життя”. А воно включає фізичне, ментальне, психічне та психологічне, емоційне здоров’я, відсутність шкідливих звичок, наявність фізичних навантажень, збалансоване харчування та водний баланс, позитивне мислення тощо. Про всі ці речі та звички говорили самі школярі, а також обговорювали їх із зірковим гостем, який пройшов довгий і тернистий шлях у житті і спорті – Юрієм Зайцевим. Дехто навіть розповідав про власний життєвий досвід!

Юрій Зайцев розказав про спортивну кар’єру, досягення, а також поділився з дітьми досвідом, як заняття спортом допомогли йому в житті, з якими проблемами і перешкодами він зіткнувся та як зумів із ними впоратись. Наприкінці теплої, майже домашньої зустрічі, всі присутні зійшлись на думці, як важливо займатись спортом, фізичною активністю та вести здоровий спосіб життя.

Також, на знак підтримки здорового харчування, діти власноруч приготували пиріг, який скуштували разом із гостями.

Зауважимо, що подібні заходи є можливими за підтримки обласного бюджету та партнерів – мережі АЗС SKY.

Останнє в медіа