#OlympicLab завітав до школи Горішніх Плавнів
14 Лютого 2019 Поділитися
#OlympicLab завітав до школи Горішніх Плавнів

14 лютого у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 ім. В. О. Нижниченка м. Горішні Плавні в межах проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca Cola Foundation, відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри», організатором якого виступив місцевий осередок НОК.

Учні мали можливість ознайомитись з онлайн-курсом #YouthEmpowered Digital Hub, а також зустрітися та поспілкуватися з відомими спортсменами – Владиславом  Григоренком, майстром спорту міжнародного класу з кульової стрільби, бронзовим призером Чемпіонату світу, а також Максимом Городинцем,  майстром спорту міжнародного класу з кульової стрільби, чемпіоном світу та Європи серед молоді.

Також на заході був присутнім керівник компанії «Атлант» Микола Будзинський, який поділився своїм досвідом занять спортом та ведення бізнесу. До речі, Микола Анатолійович є членом збірної України з веслування на човнах класу «Дракон» і виборював тут нагороду світового та європейського рівня серед ветеранів.

Учасники заходу переглянули відеопрезентації Віталія Висоцького «Від стажера до керівника», Олени Лявданської «Шлях до мрії» та Віталія Заваженка «Як знайти свій шлях».

Як зазначив виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков та директор школи Ольга Сень, модуль «Основи бізнесу та кар'єри» відкриває для молоді шляхи майбутньої кар'єри, допомагає здобути більше теоретичних та практичних знань, корисних у повсякденному житті; а спорт відкриває учням можливості впровадження бізнес-ідей, про що свідчать приклади відомих атлетів сучасності.

Спортивна кар'єра має свій пік та падіння, тож потрібно прагнути до того, щоб спорт став не лише частинкою життя, а й приносив відчутні дивіденди в майбутньому.

Спорт і бізнес не просто сумісні, вони доповнюють один одного. Спорт – джерело енергії, а бізнес – одна з головних площин її застосування.

Останнє в медіа