#OlympicLab: «Основи бізнесу та кар'єри» з Віталієм Волковим
18 Лютого 2019 Поділитися
#OlympicLab: «Основи бізнесу та кар'єри» з Віталієм Волковим

Всеукраїнський проект НОК України #OlympicLab в рамках модуля «Основи бізнесу та кар'єри» був представлений вихованцям Миколаївської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

Новий модуль проекту спрямований на те, щоб спортивна молодь, спілкуючись з відомими спортсменами і успішними бізнесменами, відкривала для себе різні шляхи побудови майбутньої кар'єри, а також знайомилася з основами теоретичних і практичних знань, необхідних у повсякденному житті.

Багаторазові  чемпіони національної першості та призери чемпіонатів Європи, спортсмени з таких видів спорту як бокс, гандбол, веслування на байдарках і каное зустрічали не менш титулованого гостя – Віталія Волкова.

Віталій Волков – майстер спорту Міжнародного класу з боксу, президент спортивної федерації IFIT, тренер СДЮСШОР № 6, засновник #VolkovBoxingTeam, спортсмен з Миколаєва, який прославив місто на міжнародній арені під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Корчинського. Після завершення спортивної кар'єри не залишив бокс за межами свого життя і продовжує популяризацію цього олімпійського виду спорту на Миколаївщині у ролі тренера-практика.

До того ж, Віталій не зупиняється на досягнутих результатах, продовжує вдосконалюватися попри все, відкриваючи для себе нові горизонти не тільки у спорті, а й у бізнес-структурах. Тож  історія цієї без перебільшення успішної людини не могла не зацікавити юних спортсменів, яким ще тільки належить знайти себе – як у спорті, так і в житті.

Всі учасники заходу мали можливість поставити запитання гостю, а після спілкування отримати пам'ятні фото, сувенірну атрибутику та спортивний інвентар від Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа