У Харкові дали старт дитячому спортивно-масовому проекту «Олімпійське лелеченя»
18 Лютого 2019 Поділитися
У Харкові дали старт дитячому спортивно-масовому проекту «Олімпійське лелеченя»

За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної щодо проведення в загальноосвітніх школах області Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей віком від 12 до 14 років "Олімпійське лелеченя" та відповідного доручення голови Харківської міської ради Геннадія Кернеса захід оголошено відкритим у всіх школах.

Ініціатором і засновником заходу «Олімпійське лелеченя» є  Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучатись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також заохотити їх до активних занять фізичною культурою та спортом, дотримання здорового способу життя. Участь у заході здійснюється на добровільних засадах.

Проект реалізується НОК України разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України протягом кожного навчального року.

Фінальну частину заходу "Олімпійське лелеченя" планується провеcти в один із днів у термін з 11 до 15 травня на спортивній базі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради. Остаточна дата буде узгоджена з усіма організаціями

Останнє в медіа