Сергій Смелик і #OlympicLab завітали до Часового Яру
25 Лютого 2019 Поділитися
Сергій Смелик і #OlympicLab завітали до Часового Яру

У місті Часів Яр (Бахмутський район Донецької області) у закладі загальної середньої освіти №15 відбувся всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності».

В гості до учнів завітав Сергій Смелик, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник літніх Олімпійських ігор в Лондоні (2012) і Ріо-де-Жанейро (2016).

Презентація виду спорту «легка атлетика», яку підготувала вчитель фізичного виховання Вікторія Пономаренко, минула в активному діалозі. Численні запитання до чемпіона, розповідь про його спортивний шлях, коментарі під час відеоперегляду міжнародних стартів, олімпійська вікторина збагатили учасників заходу знаннями історії спорту й олімпійського руху та заохотили до олімпійських цінностей.

Навчальний заклад активно долучається до участі у всеукраїнському проекті «Олімпійська освіта», тому до Олімпійського куточка школи передано комплект літератури від Національного олімпійського комітету України.

Наприкінці відбулась фотосесія школярів із Сергієм Смеликом та представниками відділення НОК України в Донецькій області, Школи вищої спортивної майстерності, Федерації легкої атлетики Донецької області.

Останнє в медіа