У міському етапі «Олімпійського лелеченяти» серед вінницьких шкіл визначено переможця
25 Лютого 2019 Поділитися
У міському етапі «Олімпійського лелеченяти» серед вінницьких шкіл визначено переможця

Спортивно-масовий захід серед шкіл «Олімпійське лелеченя» – одне із найпрестижніших і наймасовіших змагань у Вінниці. Проект реалізується Національним олімпійським комітетом України. За підсумками міського етапу навчальний заклад отримує перепустку на обласні змагання, де автоматично зараховується до розряду фаворитів і претендентів на поїздку на Всеукраїнський фінал.

Міський етап проекту «Олімпійське лелеченя» провели у Вінницькій школі № 22. У ньому брали участь учні віком 12 – 14 років з 23 шкіл міста.

Діти змагалися у вікторині «Знавці олімпійського спорту», комбінованій естафеті і волейболі. Під час естафети вирували бурхливі емоції. Учасники вели баскетбольний м’яч та обводили футбольний навколо фішок, стрибали на фітболі, переносили тенісний м’ячик на бадмінтонній ракетці, передавали естафетну паличку тощо.

Основу більшості команд складали підготовлені юні спортсмени, адже на базі школи працює волейбольний гурток, секції акробатики, легкої атлетики тощо. 

В конкурсі знавців олімпійського спорту майже всі команди показали гарну підготовку. За словами судді, із 30 запитань діти відповідали правильно на 25-26.

«Пальму першості» цього разу здобула команда школи № 31. Вона була найкращою у вікторині і естафеті, а також здобула срібло у волейболі.

Переможець отримав право представити місто на обласному етапі.

Останнє в медіа