«Олімпійське лелеченя» для дітей у Горішніх Плавнях
26 Лютого 2019 Поділитися
«Олімпійське лелеченя» для дітей у Горішніх Плавнях

У Горішніх Плавнях стартував дитячо-спортивний масовий проект «Олімпійське лелеченя – Olympic move UA». Захід проводиться за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у місті Горішні Плавні.

Шкільні змагання Національного олімпійського комітету у рамках проекту «Олімпійське лелеченя - Olympic move UA» пройшли у загальноосвітній школі № 1 Горішніх Плавнів яскраво та з великими емоціями. Старт змаганням дав парад чемпіонів ЗОШ № 1. Зі спортивним святом усіх школярів та вчителів привітали почесні гості та організатори змагання. Серед них були виконавчий директор відділення НОК України у місті Горішні Плавні Микола Шишліков, начальник відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Ірина Зеленська, директор ЗОШ № 1 Наталія Тягай, головний суддя та заступник виконавчного директора відділення НОК України у місті Горішні Плавні Валерій Тягай.

Підтримати дітей до ЗОШ № 1 прийшли майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, член національної збірної України Олексій Хабаров та чемпіонка світу серед молоді з боксу, чемпіонка України Анастасія Білошицька.

Ретельна підготовка до цих змагань у ЗОШ № 1 дала свій результат і все минуло на високому рівні.  У цій школі до спорту ставляться дуже відповідально, запевнила її директор Наталія Тягай.

Протягом спортивного свята учасники виявляли найкращих у трьох конкурсах. Шість команд – три п’ятих та три шостих класи визначали переможців та призерів у  «Презентації команд», «Комбінованій естафеті» та «Вікторині на олімпійську тематику».

Виконавчий директор міського відділення Національного олімпійського комітету України Микола Шишліков запевнив, що подібні змагання будуть проведені у кожній школі міста, а далі на переможців міського етапу чекають подальші виступи на обласному рівні. Він віддав належне високому рівню проведення змагань «Олімпійське лелеченя – Olympic move UA»» у ЗОШ № 1.

На церемонії нагородження були відзначені найкращі команди у кожному конкурсі. Після того, як переможці та призери отримали грамоти та медалі, кожній команді вручили солодкий приз – величезний каравай. Учасники змагань у ЗОШ № 1 ще довго згадуватимуть ці захопливі старти.

Останнє в медіа