Іще одна школа Горішніх Плавнів прийняла естафету проекту «Олімпійське лелеченя»
05 Березня 2019 Поділитися
Іще одна школа Горішніх Плавнів прийняла естафету проекту «Олімпійське лелеченя»

У Горішніх Плавнях триває спортивно-масовий захід Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя – Olympic moves UA». Цього разу проект завітав до СЗОШ № 5 ім. Л. І. Бугаєвської, яка є членом Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти.

Захід був проведений за підтримки Відділення НОК України у місті Горішні Плавні та складався з двох частин. Перша — це виявлення найкращих команд у трьох видах: рухливій грі, комбінованій естафеті та вікторині «Знавець олімпійського спорту». До цих змагань учні СЗОШ № 5 готувалися протягом місяця під керівництвом вчителів фізкультури та класних керівників. Участь взяли 12 команд. Окремо між собою змагалися учні п’ятих-шостих класів та учні сьомих та восьмих класів.

На урочистому відкритті заходу його учасників та вболівальників привітав виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у місті Горішні Плавні Микола Шишліков. Він побажав вдалих виступів та отримати задоволення від змагань. У другій частині олімпійського свята, наступного дня, відбувалося нагородження команд у кожному з видів змагань.

Зазначимо, наразі у Горішніх Плавнях триває перший етап спортивно-масового проекту «Олімпійське лелеченя – Olympic moves UA». Після того, як кожна школа проведе захід , почнеться другий етап, де змагатимуться вже збірні команди шкіл міста.

Останнє в медіа