Катерина Табашник та її особистий тренер отримали нагороду "Спортивна зірка Слобожанщини"
13 Березня 2019 Поділитися
Катерина Табашник та її особистий тренер отримали нагороду

Легкоатлетка стала найкращою спортсменкою січня на Харківщині, а її наставник Леонід Переяславець – найкращим тренером місяця в регіоні.

Урочисте нагородження відбулося в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.  Серед присутніх – начальник управління Віталій Кириленко, чемпіонка Ігор Олімпіади 1988 та 1992 років, Заслужений майстер спорту з легкої атлетики Людмила Джигалова, голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, керівники спортивних організацій Харківщини, спортивні журналісти та інші почесні гості.

Зірки спортивного місяця – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Катерина Табашник та її наставник Леонід Переяславець – тренер школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики, отримали почесні грамоти Відділення та пам’ятні іменні плакетки "Спортивна зірка Слобожанщини".

Свої щирі привітальні слова адресувала переможцям дворазова Олімпійська чемпіонка Людмила Джигалова.

Зазначимо, "Спортивна зірка Слобожанщини" – це спільний проект Відділення НОК, управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спортивних організацій міста Харкова та спортивних журналістів Харківської області, який проводиться за підтримки тресту "Житлобуд 1" та ПрАТ"ФЕД".

Останнє в медіа