Біатлоніст Степан Кінаш – найкращий спортсмен лютого на Харківщині
13 Березня 2019 Поділитися
Біатлоніст Степан Кінаш – найкращий спортсмен лютого на Харківщині

Під головуванням заступника начальника управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергія Христоєва відбулось засідання комісії з визначення найкращого спортсмена Харківської області за підсумками виступів на змаганнях протягом лютого 2019 року.

У роботі засідання комісії взяли участь Віталій Кириленко – начальник управління молоді та спорту ХОДА, голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, а також – провідні спортивні журналісти регіону та представники спортивної громадськості.

 На розгляд комісії було представлено десять спортсменів регіону з урахуванням їхніх виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.

 За підсумками обговорення та голосування комісія визнала найкращим спортсменом лютого і відповідно лауреатом нагороди "Спортивна зірка Слобожанщини" Степана Кінаша – бронзового призера зимового Європейского юнацького Олімпійського фестивалю в Сараєві. Найкращим тренером члени комісії визнали особистих тренерів Степана Кінаша – Віктора Спіцина та Сергія Солодовника – тренерів обласного вищого училища фізичної культури.

 Також комісія внесла пропозицію відзначити нагородами від Відділення НОК України в Харківській області та управління у справах молоді та спорту ХОДА тренера зі стрільби Ярослава Сороку та голову обласної федерації біатлону Євгена Савіна.

Останнє в медіа