Понад 200 каратистів розіграли нагороди у Відкритому Кубку Донецької області з карате
13 Березня 2019 Поділитися
Понад 200 каратистів розіграли нагороди у Відкритому Кубку Донецької області з карате

У місті Слов’янськ, у спортзалі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», відбувся відкритий Кубок Донецької області з карате серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих. Організатор турніру – філія Української федерації карате «Донецька обласна федерація карате» за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

На урочистій церемонії відкриття спортивної наснаги учасникам побажали президент Української федерації карате Сергій Левчук; народний депутат України Павло Кишкар; президент Донецької обласної федерації карате Олександр Чайка та інші.

Протягом дня за 81 комплект нагород в розділах «ката», «куміте», «командне ката» змагались понад 200 спортсменів зі Слов’янська, Бахмута, Волновахи, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Курахового, Маріуполя, Мирнограда, Селидового (Донецька область), Харкова, Ізюма (Харківська область).

Мета змагань – відбір найкращих спортсменів до збірної команди Донецької області для участі в Кубку України з карате, який у травні відбудеться в Києві.

Нагадаємо, на сесії Міжнародного олімпійського комітету в 2016 році ухвалено рішення про включення карате до програми літніх Олімпійських ігор 2020 року.

Останнє в медіа