Юні легкоатлети з різних міст взяли участь у турнірі «Хто ти, майбутній олімпієць?» на Хмельниччині
14 Березня 2019 Поділитися
Юні легкоатлети з різних міст взяли участь у турнірі «Хто ти, майбутній олімпієць?» на Хмельниччині

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у Нетішині проведено традиційний відкритий обласний турнір з легкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

До міста енергетиків прибули 120 юних спортсменів з Шепетівки, Старокостянтинова, Славути, Полонного, Оженіна, Рівного, які змагалися з вихованцями місцевої комплексної ДЮСШ.

Варто відзначити, що завдяки ініціатору і головному організатору турніру, тренеру-викладачу Нетішинської КДЮСШ Олександру Краснову в попередні роки на цих змаганнях вдавалось збирати чимало перспективної шкільної молоді переважно з сусідніх областей, яка змогла надалі розкрити свій талант у дорослому віці. Серед його найвідоміших вихованців – майстри спорту України Ігор Лукащук, Людмила Потапенко, учасниця Олімпіади-2016 Вікторія Ткачук (біг на 400 м з бар’єрами) – багаторазові призери турніру в різних дисциплінах. Поважний фахівець з легкої атлетики в Нетішині цьогоріч закликав юних прибулих спортсменів ставити високі цілі і поповнювати лави олімпійців.

Надалі у безкомпромісній боротьбі визначились переможці та призери змагань на різних дистанціях– 60 м, 800 м, 1000м та у змішаній естафеті. Призери нагородженні грамотами й медалями, а переможці – ще й кубками від Хмельницького осередку НОК України.

Останнє в медіа