Очільник Харківського осередку НОК обговорив заходи на спортивний рік із представником облдержадміністрації
14 Березня 2019 Поділитися
Очільник Харківського осередку НОК обговорив заходи на спортивний рік із представником облдержадміністрації

Відбулася робоча зустріч голови Відділення НОК України в Харківській області Віктора Христоєва із заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолієм Бабічевим.

На зустрічі були розглянуті питання щодо подальшого просування проектів НОК України та популяризації олімпійського руху серед широких верств населення. Особливо це питання актуальне під час організації підготовки до Олімпійського дня, заходи до якого заплановано провести протягом травня–липня в районах та містах області.

Зокрема, детально було розглянуто питання відзначення 125-ї річниці від дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Свято буде проведене 21 червня на стадіоні «Динамо» з підняттям прапорів України та Національного олімпійського комітету. Планується залучити до події спортсменів регіону, які у складі збірної України брали участь в Олімпійських іграх та сьогодні ведуть підготовку до Ігор у Токіо.

Учасники зустрічі обговорили також реалізацію заходів у місті до Міжнародного дня спорту, що відзначатиметься 6 квітня.

Особлива увага була зосереджена на питаннях підготовки спортсменів Харківщини до Ігор Олімпіади-2020 в Токіо.

Наприкінці зустрічі Віктор Христоєв подякував Анатолію Бабічеву за підтримку олімпійського руху та олімпійських ідеалів керівництвом Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради й висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Останнє в медіа