Проект #OlympicLab для учнів гімназії на Донеччині
14 Березня 2019 Поділитися
Проект #OlympicLab для учнів гімназії на Донеччині

У Краматорській українській гімназії відбувся Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід «Олімпійські та людські цінності» для дітей і молоді проекту НОК України #OlympicLab.

У гості до гімназистів завітали представники карате JKS: срібний призер Кубка Європи Ілля Пархоменко, бронзова призерка чемпіонату світу Гелена Пархоменко та керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» в Донецькій області Ігор Шалаумов.

Зустріч розпочалася з перегляду відеороликів про дружбу, повагу, рівність. Ігор Шалаумов познайомив учнів з карате як видом спорту, з його історією та філософією. Багато уваги було зосереджено саме на тому, що таке олімпійські цінності та яка їхня роль у спорті та повсякденному житті.

Численні запитання до чемпіонів Іллі та Гелени Пархоменків, розповідь про їхній спортивний шлях і високі досягнення на міжнародній спортивній арені сприяли збагаченню учнів знаннями з історії олімпійського руху та видів спорту, заохотили жити за олімпійськими цінностями. Із власного досвіду спортсмени поділились емоціями, які вони відчували, коли на честь їхніх перемог лунав гімн України та підіймався прапор нашої держави.

Навчальний заклад активно бере участь у Всеукраїнському проекті «Олімпійська освіта». З цією метою до Олімпійського куточка бібліотеки був переданий комплект нової літератури від Національного олімпійського комітету України.

Насамкінець відбулась фотосесія, а найактивніші учасники отримали подарунки від осередку НОК України в Донецькій області.

Останнє в медіа