Токіо-2020: найбільш інноваційні Ігри Олімпіади в історії
15 Березня 2019 Поділитися
Токіо-2020: найбільш інноваційні Ігри Олімпіади в історії

Поки у представників літніх видів спорту ліцензійний відбір на участь у Іграх ХХХІІ Олімпіади лише набирає оберти, організатори Токіо-2020 вже повним ходом готуються до проведення найголовнішого старту чотириріччя.

Вони обіцяють, що ці Олімпійські ігри стануть найбільш інноваційними. Так, в Олімпійському селищі, а також в аеропортах та інших районах міста будуть задіяні безліч різноманітних роботів для обслуговування мешканців і гостей Токіо. Такі «помічники» будуть допомагати переносити речі, перекладати розмови та тексти різними мовами, показувати дорогу і проводити екскурсії.

Відзначимо, наприкінці минулого року у столиці Японії вже презентували робота Perseusbot, який буде відповідати за безпеку громадян під час проведення Олімпійських ігор у 2020 році.

Створений пристрій має спеціальну камеру з технологією штучного інтелекту. Комп'ютерний зір допомагає визначати підозрілі об'єкти і людей на станціях. Безумовно, робот також наділений чудовими руховими функціями. Він може пересуватись простором, долаючи перешкоди. Perseusbot також може контролювати залишені без нагляду речі й повідомляти про підозрілу поведінку людини службам безпеки за допомогою спеціальних сигналів, що передаються через смартфон.

Останнє в медіа