Одразу два насичених олімпійських заходи відбулись у гімназії на Львівщині
15 Березня 2019 Поділитися
Одразу два насичених олімпійських заходи відбулись у гімназії на Львівщині

Цього разу відділення НОК України у Львівській області організувало традиційну зарядку з олімпійцем Do like Olympians у місті Червонограді. Розминка разом із титулованою борчинею Тетяною Кіт надихнула й підбадьорила юних спортсменів перед змаганням ще одного проекту НОК України «Олімпійське лелеченя».

Зарядка сподобалась не лише дітям. «Я себе якоюсь зіркою відчула», – поділилася враженнями від заходу спортсменка. При цьому Тетяна скромно замовчує свої досягнення, але насправді зрозуміло, чому діти з таким захопленням вітали її. Адже досягнення борчині важко й перелічити.

Тетяна Кіт – майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіонка Європи серед жінок віком до 23 років, віце-чемпіонка Європи серед жінок, бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок та бронзова призерка чемпіонату світу серед молоді віком до 23 років, визнавалася найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками окремих місяців.

Допомагали проводити зарядку учениці гімназії, які професійно займаються художньою гімнастикою.

А після розминки діти змагалися у загальношкільному етапі спортивно-масового проекту серед школярів «Олімпійське лелеченя».

Ці заходи спрямовані на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, до життя за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також популяризувати серед них здоровий спосіб життя.

Почесними гостями спортивного свята були Христина Опьола (Подгрушна) – виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області та учасниця зимових Олімпійських ігор (1994 року) з гірськолижного спорту, а також Вікторія Вірт-Гарасимович – майстер спорту міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат НОК України. На свято завітав і начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк.

Останнє в медіа