Спортивні родини Кропивницького позмагалися на веселому сімейному заході
15 Березня 2019 Поділитися
Спортивні родини Кропивницького позмагалися на веселому сімейному заході

Днями в кропивницькому дитячо-юнацькому клубі «Надія» за співпраці відділення НОК України в Кіровоградській області, управління молоді та спорту міської ради і міського центру «Спорт для всіх» проведено спортивне родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім'я».

Учасників заходу привітали: головний спеціаліст обласного осередку НОК Микола Аношкін та майстер спорту з художньої гімнастики, тренер-викладач міської КДЮСШ № 3 Марія Овчаренко.

Протягом двох годин 10 спортивних родин міста перевіряли свою влучність у змаганнях із дартсу та фрисбі, демонстрували гарну фізичну форму, стрибаючи на скакалці, та виявили високу ерудицію в інтелектуальному конкурсі «Знавець олімпійського спорту».

За підсумками всіх випробувань серед сімей з дітьми 2008-2009 років народження звання переможців здобула родина Сапожник, а в спортивній суперечці сімей з дітьми 2013-2014 років народження перемогла сім’я Подоліч.

Учасники змагань отримали дипломи управління молоді та спорту міської ради, а також – спортивну літературу та сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

Останнє в медіа