Чарівна грація Влада Нікольченко робить бронзовий дубль на ІІ Європейських іграх!

У Мінську тривають ІІ Європейські ігри. Другий день змагань розпочався плідно для України – одразу дві бронзові нагороди для нашої держави завоювала представниця художньої гімнастики, чарівна Влада Нікольченко.
У першому випробуванні фінальних змагань на Мінськ-арені – вправах з обручем – Влада отримала від суддів 21,450 бала, чого зовсім трішки не вистачило до другого місця, де розташувалася представниця Білорусі з результатом 21,750. Першу сходинку посіла гімнастка з Росії Діна Аверіна (22,850).
Влада також була представлена у вправах з булавами, де продублювала свій бронзовий успіх. Судді оцінили виступ українки у 21,750 бала. А першою в цьому випробуванні стала представниця Ізраїлю Ліной Ашрам (22, 700).
Президент НОК України привітав талановиту українську гімнастку з гарним результатом і побажав подальших високих здобутків і гідних виступів під синьо-жовтим прапором.
8-е квітня 2026 р.Натхнення від олімпійців: у столиці відзначили Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру
7-е квітня 2026 р.Відбулось перше у 2026 році засідання Комісії НОК України з кіберспорту: визначено ключові напрями роботи
7-е квітня 2026 р.НОК України запрошує на центральний захід до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру