Новини
Україна здобуває друге «срібло» Мінська-2019 у стрибках на батуті!
24-е червня 2019 р.
Срібне дежавю дарують Україні представниці стрибків на батуті – як і вчора в чоловічих синхронних стрибках, наша жіноча пара у складі Марини Кийко та Світлани Малькової друга на Європейських іграх-2019.
Обійшовши гімнасток з Росії, з результатом у 48,240 бала, наші дівчата розташувалися на другому рядку. Чемпіонками стали представниці Білорусі Ганна Ганчарова та Марія Махаринська (50,230).
Зазначимо, це 19-та нагорода у скарбничці України в Мінську-2019. На сьогодні наша збірна – четверта в загальнокомандному медальному заліку.
Президент НОК України привітав талановитих спортсменок з гідним виступом і побажав безмежної наснаги та впевнено крокувати до найвищих спортивних цілей.
Останні новини
19-е лютого 2026 р.Комфорт і відновлення: збірна України отримала спеціальні ковдри від компанія Airweave
19-е лютого 2026 р. #OlympicLab завітав до студентів Прикарпаття
19-е лютого 2026 р.Валентина Цербе-Несіна провела мотиваційну зустріч для студентів Чернігівщини
Спонсори та партнери НОК України