Новини
Анастасія Меркушина - віцечемпіонка Європи!
26-е січня 2021 р.

В польському Душники-Здруй індивідуальною гонкою серед жінок стартував чемпіонат Європи з біатлону.
Першу медаль Україні принесла Анастасія Меркушина, яка закрила усі двадцять мішеней й посіла 2 місце на п'єдесталі пошани.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменку, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з Володимиром Бринзаком з чудовим досягненням, побажавши українцям вдалого продовження виступів на чемпіонаті.
Останні новини
25-е червня 2026 р.Пішов із життя багаторічний член НОК України Мирослав Грабовецький
25-е червня 2026 р.МОК оновив Олімпійську хартію та затвердив стратегічний курс до 2032 року
25-е червня 2026 р.Олімпійський день на Харківщині: спорт та незламність об'єднали громади та студентство регіону
Спонсори та партнери НОК України