Лучники першими з українців стартували на Іграх в Токіо

Сьогодні в Токіо українські спортсмени розпочали свій виступ на Іграх XXXІІ Олімпіади. Ними стали представники стрільби з лука, які провели кваліфікаційні раунди серед чоловіків та жінок.
У столиці Японії наша збірна зі стрільби з лука представлена 4-ма спортсменами. У складі української команди: Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова та Олексій Гунбін.
«Було складно емоційно. Ми дуже довго чекали на Ігри і розраховували на більш високий результат звісно, але будемо налаштовуватися морально, щоб поборотися за нагороди», - прокоментувала свій виступ Лідія Січенікова, яка показала результат 623 очки.
Вероніка Марченко, яка виступила найкраще з українок та набрала суму 635 очок, наголосила, що дівчата розраховують на командний виступ.
«Сьогодні змогла реалізувати лише 50% своїх можливостей. Розпочала добре, навіть вдалося впоратися з вітром. Але потім хвилювання взяло верх. Та ми не опускаємо руки й налаштовуємося на виступ в команді», - відзначила львів’янка.
Ще одна українка Анастасії Павлова показала сьогодні результат - 631.
Вже завтра лучники покажуть свою майстерність у змішаних змаганнях, а 25 липня – в командних.
4-е грудня 2025 р.Координаційна комісія МОК завершила перший візит до Французьких Альп — підготовка до Ігор 2030 просувається за планом
5-е грудня 2025 р.Олімпійців Дніпропетровщини відзначили у лікарні Мечникова за волонтерську роботу
5-е грудня 2025 р.Спорт як реабілітація: олімпійський захід для військових у Чернігові

























































